ALIŞ SATIŞ
DOLAR 9.586 9.6033
EURO 11.1566 11.1767

HAKKIMIZDA

Rafine (Granül) kükürt mikronizasyon (20µ, 45µ, 90µ ve üstü inceltme) işlemi ve ticaretini yapan güven odaklı bir firmayız. Dünya standartlarında üretim ve paketleme yapabilen makine parkımızla; hem yurt içi hem yurt dışı pazarlarda ürün kalitemiz ve söz verilen zaman da teslim prensibiyle faaliyetlerimize yön vermekteyiz.

Uluslararası akredite laboratuvar analizlerimizin internet sayfamız da ve ürünlerimiz ile beraber alıcılarımızla paylaşmak ve ürün kalitemiz den hiçbir şekilde feragat etmemek piyasa şartlarında güvenilirliğimizin en büyük göstergesi olmaktadır.

KÜKÜRT INCELTME KABILIYETIMIZ

Tarım ve Orman Bakanlığının Akredite laboratuvarlarında (AgrioLABEN Gıda ve Zirai Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı – ODTÜ Merkez Laboratuvarı Zeta parçacık ölçüm laboratuvarı)yaptırdığımız analizlerle de; kükürt inceltme kabiliyetimizin 7,6μ a kadar mümkün olduğu tespit edilmiştir. Bu ölçü bizi dünya çapında sayılı mikronize kükürt işlemi yapan firmalar arasına sokmaktadır.

7,6μ ve üstü inceltme kabiliyetimiz ve 2000 kg/ saat. üretim kapasitemiz bize kükürt kullanılan tüm sektörler için hammadde sağlamamıza imkan tanımaktadır.

Son eklenen ISLANABİLİR TOZ(KÜKÜRT)PH DÜZENLEYİCİ, SIVI(KÜKÜRT) PH DÜZENLEYİCİ ve YAĞLI KÜKÜRT üretimlerimizle ürün gamımızda ilerleme sağlamakta, inovasyon ve verimlilik çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

© 2021 · ODES Kükürt